Member Login



Team & Events Calendar

Monday 20 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Smash 6
coach ps 08:00 - 20:00 Poraflex 18
coach GL 09:00 - 18:30 Poraflex 14, Poraflex 17
pay and play 10:00 - 11:30 Synthetic 7, Synthetic 8
Coach DL 12:30 - 13:30 Poraflex 12
Coach JM 15:30 - 21:00 Smash 6, Synthetic 9
Rackets Cubed 15:30 - 17:45 Squash 4, Squash 5
Coach ATB 16:00 - 20:00 Synthetic 10
Coach DU 16:00 - 19:00 Synthetic 7
junior group 16:00 - 18:30 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3, Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14, Smash 4, Synthetic 7
Junior Squash Coaching 16:45 - 17:30 Squash 2, Squash 3
Mens National Clubs 17:30 - 20:45 Squash 2, Squash 3, Squash 4
Block Booking 18:00 - 20:00 Indoor 3
Coach NS 18:00 - 19:00 Synthetic 9
Squash Team Training 19:00 - 20:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Karate 19:15 - 22:15 Squash 6
18 - 35's Social tennis 19:30 - 21:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Roehampton Uni Training 20:30 - 22:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Tuesday 21 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Poraflex 13, Smash 6
coach GL 08:00 - 21:00 Poraflex 14, Poraflex 17
Coach SC 08:00 - 21:00 Poraflex 14, Synthetic 9
Coach JH 08:30 - 20:30 Smash 6, Synthetic 7
Pilates 08:30 - 10:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JP 09:00 - 12:00 Synthetic 8
Coach KC 09:30 - 12:30 Poraflex 18
PlayBall 10:00 - 11:30 Squash 2
Block Booking 11:00 - 20:00 Indoor 3
coach ps 12:00 - 20:00 Indoor 1, Synthetic 7
Group - Danny Gesua 12:00 - 13:30 Poraflex 13, Poraflex 14
Coach DU 12:30 - 20:00 Poraflex 18
Coach JM 15:30 - 20:30 Synthetic 10
Coach ATB 16:00 - 20:00 Synthetic 8
Coach NS 16:00 - 19:00 Smash 5
junior group 16:00 - 18:30 Indoor 1, Poraflex 13, Poraflex 14, Synthetic 10, Synthetic 9
Squash Club Night 18:30 - 22:15 Squash 4, Squash 5, Squash 6
Mens Team Training 19:00 - 21:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Wednesday 22 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Poraflex 12, Smash 6
coach GL 08:00 - 15:00 Poraflex 14, Poraflex 17
Coach DM 09:00 - 12:00 Synthetic 8
Coach JH 09:00 - 19:30 Poraflex 13, Smash 6, Synthetic 9
Coach KC 09:30 - 12:30 Synthetic 7
Coach DL 10:00 - 11:00 Poraflex 13
Coach DU 12:00 - 20:00 Synthetic 10
Ladies Team Training 12:00 - 13:30 Poraflex 13, Poraflex 14
Coach JP 13:00 - 18:00 Synthetic 7
Coach NS 15:00 - 16:30 Poraflex 14
Coach JM 15:30 - 20:30 Poraflex 18
Coach SC 15:30 - 19:30 Poraflex 17
Rackets Cubed 15:30 - 17:45 Squash 4, Squash 5
junior group 17:00 - 20:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Tennis Club Night 18:00 - 22:00 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3, Smash 4, xSynthetic 7, xSynthetic 8, xSynthetic 9
Bath Cup Vets 1 18:30 - 22:15 Squash 5, Squash 6
Thursday 23 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 18:30 Poraflex 14, Poraflex 18
Coach SF 08:00 - 19:30 Poraflex 17
Pilates 08:30 - 10:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JP 09:00 - 10:00 Poraflex 14
Coach KC 09:00 - 12:00 Poraflex 12, Synthetic 7
coach ps 09:00 - 21:00 Poraflex 12, Synthetic 9
Coach SC 09:00 - 20:30 Poraflex 13, Smash 6, Synthetic 10
Ladies Tennis Morning 09:00 - 11:00 Smash 4, Smash 5, Smash 6
Ladies Team Training 10:00 - 11:30 Poraflex 13, Poraflex 14
PlayBall 10:00 - 15:15 Squash 2
Vet's Matchplay 13:30 - 15:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Rackets Cubed 15:15 - 17:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
junior group 16:30 - 19:30 Indoor 2, Indoor 3, Poraflex 14, Smash 4, Smash 5, Synthetic 10, Synthetic 7, Synthetic 8, Synthetic 9
Squash Friendly Match 18:30 - 22:15 Squash 4, Squash 5, Squash 6
Block Booking 19:00 - 20:00 Indoor 3
Tennis Mixed Bash 19:30 - 21:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Friday 24 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:00 Poraflex 13, Poraflex 17
coach GL 08:00 - 19:00 Poraflex 12, Poraflex 16
Coach JM 08:00 - 20:00 Poraflex 14, Synthetic 10, Synthetic 9
Coach SF 08:00 - 17:00 Poraflex 12, Poraflex 18
Coach DL 08:30 - 10:00 Poraflex 14
Pilates 08:30 - 11:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JH 09:00 - 20:00 Poraflex 13, Synthetic 7
Coach KC 09:00 - 20:30 Poraflex 15, Smash 6
pay and play 10:00 - 11:30 Synthetic 7, Synthetic 8
Ladies 3rd Midweek Team v Westside 10:30 - 13:00 Smash 4, Smash 5
Block Booking 11:00 - 13:00 Indoor 3
Rackets Cubed 13:30 - 15:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Coach NS 15:30 - 17:00 Smash 4
Coach CS 16:00 - 18:30 Synthetic 9
Court Maintenance 16:00 - 22:00 Indoor 3
junior group 17:00 - 18:30 Indoor 1, Indoor 2, Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14, Smash 6
British U23 Open 17:30 - 22:00 Squash 2, Squash 3
Saturday 25 January 2020
British U23 Open 06:15 - 22:15 Squash 1, Squash 2, Squash 3, Squash 4, Squash 5
Coach CS 08:00 - 16:00 Mini Tennis 1, Poraflex 15
Coach KC 08:00 - 13:00 Synthetic 10
junior group 08:00 - 17:30 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3, Smash 4, Smash 5, Synthetic 10, Synthetic 7, Synthetic 8, Synthetic 9
pay and play 08:30 - 10:00 Poraflex 15, Poraflex 16, Poraflex 17
U14 team trophy 09:00 - 12:00 Smash 6
Coach SF 10:00 - 17:00 Poraflex 17, Synthetic 9
Team Training NS 11:00 - 12:30 Smash 4, Smash 5
9&U Tournament NS 12:00 - 17:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
coach GL 12:00 - 14:00 Poraflex 16
Coach JM 12:00 - 16:30 Smash 4, Smash 6
Coach DU 13:00 - 18:00 Poraflex 18
Coach JP 13:00 - 18:00 Smash 6
Tennis Club Afternoon 15:00 - 17:00 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3
Sunday 26 January 2020
British U23 Open 06:15 - 22:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach AF 08:00 - 13:00 Synthetic 9
Coach JH 08:00 - 18:30 Smash 6
Coach ME 08:00 - 18:00 Smash 5
coach ps 08:00 - 19:00 Poraflex 18
Coach SC 08:00 - 20:00 Synthetic 10, Synthetic 7
junior group 09:30 - 17:30 Indoor 1, Synthetic 10, Synthetic 7, Synthetic 8, Synthetic 9
Men's 1st team v Putney 10:00 - 13:30 Poraflex 13, Poraflex 14
Group - Matthew Salisbury 11:00 - 12:30 Poraflex 15, Poraflex 16
Tennis Club Afternoon 14:00 - 16:00 Synthetic 7, Synthetic 8, Synthetic 9
Monday 27 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Smash 6
coach ps 08:00 - 20:00 Poraflex 13, Poraflex 18
coach GL 09:00 - 18:30 Poraflex 14, Poraflex 17
pay and play 10:00 - 11:30 Synthetic 7, Synthetic 8
Coach DL 12:30 - 13:30 Poraflex 12
Coach JM 15:30 - 21:00 Smash 6, Synthetic 9
Rackets Cubed 15:30 - 17:45 Squash 4, Squash 5
Coach ATB 16:00 - 20:00 Synthetic 10
Coach DU 16:00 - 19:00 Synthetic 7
junior group 16:00 - 18:30 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3, Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14, Smash 4, Synthetic 7
Junior Squash Coaching 16:45 - 17:30 Squash 2, Squash 3
Block Booking 18:00 - 20:00 Indoor 3
Coach NS 18:00 - 19:00 Synthetic 9
Squash Team Training 19:00 - 20:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Karate 19:15 - 22:15 Squash 6
18 - 35's Social tennis 19:30 - 21:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Roehampton Uni Training 20:30 - 22:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Tuesday 28 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Poraflex 13, Smash 6
coach GL 08:00 - 21:00 Poraflex 14, Poraflex 17
Coach SC 08:00 - 21:00 Poraflex 14, Synthetic 9
Coach JH 08:30 - 20:30 Smash 6, Synthetic 7
Pilates 08:30 - 10:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JP 09:00 - 12:00 Synthetic 8
Coach KC 09:30 - 12:30 Poraflex 18
PlayBall 10:00 - 11:30 Squash 2
Block Booking 11:00 - 19:00 Indoor 3
coach ps 12:00 - 20:00 Poraflex 14, Synthetic 7
Coach DU 12:30 - 20:00 Poraflex 18
Coach JM 15:30 - 20:30 Synthetic 10
Coach ATB 16:00 - 20:00 Synthetic 8
Coach NS 16:00 - 19:00 Smash 5
junior group 16:00 - 18:30 Indoor 1, Poraflex 13, Poraflex 14, Synthetic 10, Synthetic 9
Squash Club Night 18:30 - 22:15 Squash 4, Squash 5, Squash 6
Mens Team Training 19:00 - 20:30 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Wednesday 29 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:30 Poraflex 12, Smash 6
coach GL 08:00 - 15:00 Poraflex 14, Poraflex 17
Coach DM 09:00 - 12:00 Synthetic 8
Coach JH 09:00 - 19:30 Poraflex 13, Smash 6, Synthetic 9
Coach KC 09:30 - 12:30 Synthetic 7
Coach DL 10:00 - 11:00 Poraflex 13
Rackets Cubed 11:45 - 17:45 Squash 4, Squash 5, Squash 6
Coach DU 12:00 - 20:00 Synthetic 10
Ladies Team Training 12:00 - 13:30 Poraflex 13, Poraflex 14
Coach JP 13:00 - 18:00 Synthetic 7
Coach NS 15:00 - 16:30 Poraflex 14
Coach JM 15:30 - 20:30 Poraflex 18
Coach SC 15:30 - 19:30 Poraflex 17
junior group 17:00 - 20:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Tennis Club Night 18:00 - 22:00 Indoor 1, Indoor 2, Indoor 3, Smash 4, xSynthetic 7, xSynthetic 8, xSynthetic 9
Bath Cup 3 Match 18:15 - 22:00 Squash 2, Squash 3
Thursday 30 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 18:30 Poraflex 14, Poraflex 18
Coach SF 08:00 - 19:30 Poraflex 17
Pilates 08:30 - 10:00 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JP 09:00 - 10:00 Poraflex 14
Coach KC 09:00 - 12:00 Poraflex 12, Synthetic 7
coach ps 09:00 - 21:00 Poraflex 12, Synthetic 9
Coach SC 09:00 - 20:30 Poraflex 13, Smash 6, Synthetic 10
Ladies Tennis Morning 09:00 - 11:00 Smash 4, Smash 5, Smash 6
Ladies Team Training 10:00 - 11:30 Poraflex 13, Poraflex 14
PlayBall 10:00 - 15:15 Squash 2
Vet's Matchplay 13:30 - 15:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Rackets Cubed 15:15 - 17:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
junior group 16:30 - 19:30 Indoor 2, Indoor 3, Poraflex 14, Smash 4, Smash 5, Synthetic 10, Synthetic 7, Synthetic 8, Synthetic 9
Squash Friendly Match 17:45 - 22:15 Squash 4, Squash 5, Squash 6
Bath Cup 1 Match 19:00 - 22:00 Squash 2, Squash 3
Block Booking 19:00 - 20:00 Indoor 3
Tennis Mixed Bash 19:30 - 21:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Friday 31 January 2020
Early Coach 07:00 - 08:30 Indoor 2, Indoor 3
Coach AF 08:00 - 13:00 Poraflex 13, Poraflex 15, Poraflex 17
coach GL 08:00 - 19:00 Poraflex 12, Poraflex 16
Coach JM 08:00 - 20:00 Poraflex 14, Synthetic 10, Synthetic 9
Coach SF 08:00 - 17:00 Poraflex 12, Poraflex 18
Coach DL 08:30 - 10:00 Poraflex 14
Pilates 08:30 - 11:30 Squash 1, Squash 2, Squash 3
Coach JH 09:00 - 20:00 Poraflex 13, Synthetic 7
Coach KC 09:00 - 20:30 Poraflex 15, Smash 6
pay and play 10:00 - 11:30 Synthetic 7, Synthetic 8
Ladies 4th Midweek Team v RAC 10:30 - 13:00 Poraflex 17, Poraflex 18
Block Booking 11:00 - 13:00 Indoor 3
Rackets Cubed 13:30 - 15:00 Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14
Coach NS 15:30 - 17:00 Smash 4
Coach CS 16:00 - 18:30 Synthetic 9
junior group 17:00 - 18:30 Indoor 2, Indoor 3, Poraflex 12, Poraflex 13, Poraflex 14, Smash 6

About this squash & tennis court reservation system

mycourts ® is a Registered Trademark of HBI Consulting Ltd
Copyright © 2005-2020 HBI Consulting Ltd